צרו איתנו קשר: #67774772 או #73101864

מתנות מאמא אדמה לא יכולות להיות טעימות יותר!
 להכין רביולי תוצרת בית זה ללא ספק הרבה עבודה, אך שווה כל רגע!
ללמוד להכין "טמלס" מהתירס הטרי שלנו. מעל ל70 אחוז מהדברים שאנחנו אוכלים גדלים בגינה שלנו ב!!!!
חלה. זה בטח שבת ב

המון קורה בין הגינות והמטבח שלנו. רוב האנשים מופתעים מטעם האוכל שאנחנו מכינים, אולי בגלל שאנחנו קוטפים את רוב מה שאנחנו אוכלים עם הרבה מאוד אהבה? או בגלל שגם סול וגם כריסטובל הם שפים מעולים (במיוחד סול)? או בגלל שניהם יחד? בואו לגלות!

רוב האוכל שאנחנו מכינים או צמחוני אבל אפילו אוכלי בשר מושבעים מוצאים את עצמם מסופקים לחלוטין מהאיזון המעולה של קטניות, ירקות, תבלינים, דגנים ופירות שמגיעים אלינו לשולחן יחד עם גבינה תוצרת בית, יוגורט, גרנולה, חמאת בוטנים, ריבות, ג'לי והפסטו המפורסם ביותר! אם עייפתם מאוכל תעשייתי ואתם רוצים לטעום אוכל בטעם ביתי, זה המקום! האם אכלתם פעם ביצה של תרנגולת חווה חופשית? תוכל לפגוש את התרנגולת שממנה מגיעה הביצה! מיצים טבעיים שאת הפירות תאספו בעצמכם מהעצים! אם יש לכם בקשות מיוחדות בנוגע לאוכל, הודיעו לנו בבקשה.

חוץ מלטעום לחם מדהים מחיטה מלאה, נלמד אתכם גם איך להכין אותו בעצמכם! הטעם של אוכל שבושל בכירה ותנור שמחוממים על ידי עצים, יחד עם נסיון חיים עשיר לא רק יהיה מעולה אלא גם יהיו תרופה מעולה לאלו מכם שסובלים מבעיות כאלו ואחרות בקיבה בטיול בדרום אמריקה. שלא לדבר על המים הטריים שלנו שמגיעים היישר מהמעיין שלא צריכים הרתחה או טיהור. לתמונות מהארוחות שלנו בקרובגלריית התמונות. 


ניתן ליצור קשר במייל  lafamilia@gingersparadise.com או בטלפון  #67774772  
#73101864